امداد باطری شیراز

09172002622

 

 

یکی از بدترین اتفاقاتی که ممکن است در هنگام رانندگی رخ دهد، از کار افتادن باتری خودرو است. اگر باطری خودرو را زود به زود چک نکنید و از سالم بودن آن اطمینان نیابید، بدون شک در هنگام رانندگی با مشکل مواجه شده و نیاز به امداد باطری پیدا می کنید. امداد باتری می تواند مواردی از جمله تعمیر و یا تعویض باطری را به انجام برساند. باتری خودرو نیز همانند بسیاری از کالاهای دیگر عمر مفید محدودی دارد و با سپری شدن این عمر مفید باید نسبت به تعویض آن اقدام نمود. در غیر این صورت ممکن است آثار زیانبار و غیر قابل جبرانی را به بار بیاورد. برای دریافت خدمات امداد باطری شیراز کافی است با شماره بالای صفحه تماس بگیرید.

 

امداد باطری

 

معمولا از نشانه های زیر می توانید متوجه شوید که باطری مشکل دارد و درست کار نمی کند:

*روشن نشدن یا ضعیف شدن نور چراغ های سقفی یا چراغ های اتاق خودرو

*از کار افتادن دزدگیر خودرو

*روشن نشدن چراغ های پشت آمپر خودرو با چرخاندن سوئیچ ماشین

*روشن نشدن خودرو هنگام استارت زدن و یا شنیده شدن صداهایی از کاپوت

*تغییر در ظاهر باطری و همچنین بوی بد آن

*استارت خوردن خودرو به سختی و با دور پایین

*دشارژ شدن و تخلیه شارژ خودرو بعد از مدتی کوتاه

*پایان یافتن عمر باتری خودرو مثلا بعد از 2 تا 3 سال

انواع باتری اتومبیل کدامند؟

دو نوع از رایج ترین انواع باتری اتومبیل عبارتند از :

باتری هایی که به مراقبت کم (LM =Low Maintanace) نیاز دارند یا غیر سیلد که به باتری های اسیدی معروف هستند.

باتری های بدون نیاز به مراقبت (FM =Free Maintanace) یا سیلد که به باتری های اتمی نیز معروف هستند.

در سطح بیرونی این نوع از باتری خودرو، سه چراغ کوچک جهت نمایش وضعیت آن به رنگ سفید، قهوه‌ای و سبز قرار گرفته است که نشان دهنده وضعیت باتری است:

رنگ سبز باتری غیر سیلد، سالم و به‌صورت کامل شارژ شده است.

رنگ سفید باتری ماشین معیوب است و به ‌درستی کار نمی‌کند.

رنگ قهوه‌ای باتری سالم، اما بدون شارژ است.

تعویض باتری در محل شیراز

ایمان امداد یکی از بهترین ارائه دهندگان خدمات امداد باطری در شیراز است. یکی از زیرشاخه های این امداد باطری، تعویض باتری در محل شیراز است. شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که با عجله از خانه خارج شدید و قصد رفتن به یک قرار مهم، محل کار، جلسه ای ضروری و یا رسیدگی به یک اضطرار را داشتید اما هر چه سعی کردید ماشین روشن نشده است. اگر حدس می‌زنید این کار نکردن خودرو به دلیل باطری باشد، میتوانید چندین تصمیم بگیرید. یا باید خودتان به دنبال باتری در شیراز بروید که اصلا منطقی نیست چرا که زمان شما بسیار به هدر خواهد رفت! یا با دوستی تماس بگیرید و از او بخواهید شما را تا باطری فروشی در شیراز همراهی کند؛ که در این صورت هم زمان شما به هدر خواهد رفت و هم ممکن است مزاحم اوقات دوستانتان شده باشید! و یا اینکه با جرثقیل خودرو بر تماس بگیرید و منتظر بمانید تا خودرو شما را به اولین تعمیرگاه یا باطری فروشی برساند که در این صورت نیز نمی توانید به الباقی کارهای خود رسیدگی کنید. در این شرایط امداد باتری شیراز کمک بزرگی به شما میکند.

اما راه حل ساده تری هم وجود دارد! کافی است با ایمان امداد تماس بگیرید تا تکنسین های ما در اسرع وقت برای تعویض باتری در محل شیراز خودشان را به شما برسانند. شما عزیزان میتوانید با مراجعه به مقاله نحوه تعویض باتری خودرو به بررسی کامل تعویض باطری خودرو بپردازید.

قیمت باطری ماشین در شیراز

یکی از مهم ترین عوامل خرید باطری در شیراز، قیمت باطری ماشین در شیراز است. برای اطلاع از قیمت باطری ماشین در شیراز تنها کافی است با کارشناسان ما در ارتباط باشید؛ باطری مورد نظر خود را اعلام کنید تا قیمت روز باطری در شیراز را به شما اعلام کنند. حتی اگر باطری خاصی مدنظر ندارید، می‌توانید از مشاوران بخش امداد باطری شیراز ما مشاوره بخواهید تا متناسب با نوع خودرو و دیگر فاکتورها، بهترین باطری ماشین در شیراز را به شما معرفی کنند.

در صورت برخورد با موارد بالا و نیاز به امداد باتری می توانید با خودر بر شیراز تماس گرفته و باطری مورد نظر خود را در خواست دهید تا در سریع ترین زمان ممکن آن را به دست شما رسانده و خودروی شما را راه اندازی نماییم. انواع باطری های ایرانی و خارجی از جمله صبا باطری، سپاهان باطری، برنا باتری، باتری هگزا، باطری شارک و ... توسط ایمان امداد قابل ارائه است.

ایمان امداد یکی از بهترین شرکت های امداد خودرو در شیراز متخصص در حمل خودرو، امداد خودرو، یدک کش و خودرو بر در شیراز به خدمات امداد باطری شیراز نیز برای همشهریان و هم استانی های خود می پردازد.

 

تعویض باتری در محل شیراز

09172002622

تعویض باتری خودرو یکی از اقدامات مهمی است که برای هر خودرویی باید انجام داد. بسیاری از افراد تصور می کنند که این کار یعنی تعویض باتری خودرو باید حتما در تعمیرگاه های مکانیکی خودرو انجام شود. اما واقعیت این است که تعویض باطری کار سختی نیست و به راحتی می توانید آن را در منزل خود انجام دهید. در حقیقت یکی از ساده ترین کارهای فنی خودرو تعویض باتری است. امداد خودرو شیراز، در هنگام نیاز به سرعت به شما کمک خواهد کرد تا مشکل باتری خودروی شما را برطرف سازد. برای بهره مندی از سرویس تعویض باتری در محل شیراز کافی است با شماره بالا تماس بگیرید.

شاید برای شما اتفاق افتاده باشد که در مسیر نیاز به تعویض باتری  داشته باشید و برای رسیدن به مقصد می بایست  باتری را تعویض کنید ، شما می توانید به جای هل دادن و جابه جایی ماشین  برای پیشگیری از هرگونه خطر احتمالی ، از تعویض باتری در محل شیراز از تیم ما کمک بگیرید.

بهترین نقاط قوت تیم امداد شیراز این هست که شما با انتخاب امداد باتری هم از اتلاف وقت پیشگیری می کنید و هم بدون هیچ خطر احتمالی ، تمامی کارها در کمترین زمان انجام خواهد شد.

قیمت باطری ماشین در شیراز

09172002622

ایمان امداد ارائه دهنده خدمات امداد باطری شیراز است. ما برای راحتی شما مشتریان عزیز اقدام به فروش انواع باطری در شیراز کردیم. برای اطلاع از قیمت باطری ماشین در شیراز تنها کافی است باتری مناسب ماشین خود را انتخاب نمایید و پس از آن با مشاورین ایمان امداد تماس بگیرید. حتی اگر نمی‌دانید که کدامین باطری مناسب ماشین شماست، در تماس با مشاورین ما علاوه بر قیمت باطری ماشین در شیراز می‌توانید از مناسب‌ترین نوع باطری برای ماشین خود مطمئن شوید. پس از خرید نیز باتری شما با تجهیزات کامل برای شما ارسال می‌شود. حتی در صورت درخواست شما تکنسین های مجرب ایمان امداد باتری را برای شما نصب خواهد کرد.

به طور متوسط باطری عمری حدود 2 سال یا 40،000 کیلومتر دارد. البته هر کدام از این موارد که زودتر فرا برسد باطری نیاز به تعویض خواهد داشت. اما از آنجاییکه عموم افراد در سال حدود 20،000 کیلومتر با خودرو رانندگی میکنند، بعد از 2 سال باطری، نیاز به تعویض پیدا خواهد کرد.

 

امداد باطری شیراز

ایمان امداد ارائه دهنده خدمت نوین امداد باطری شیراز است. این امداد خودرو شیراز به جهت کاهش رفت‌وآمدها، اتلاف وقت، آلودگی و ترافیک این خدمت را ارائه کرده است. و با هر تماس شما، تنها پس از 30 دقیقه در کنار شما خواهد بود و به صورت رایگان باطری شما را تعویض خواهد کرد. برای استفاده از خدمات فوری امداد باطری شیراز با شماره ۰۹۱۷۲۰۰۲۶۲۲ تماس بگیرید.

اگر باطری شما هم از کار افتاده و نمی‌دانید مشکل از کجاست، آیا نیاز به تعویض باتری در شیراز دارید یا خیر؟! آیا نیاز به شارژ باطری در شیراز دارید یا خیر؟! کافی است با پشتیبان های ایمان امداد تماس بگیرید و درخواست سرویس تعویض باتری در محل شیراز را داشته باشید. متخصصان ما در کوتاه ترین زمان در کنار شما خواهند بود و به تعویض باتری در محل شیراز خواهند پرداخت!

شاید برای شما هم سوال باشد که قیمت باطری ماشین در شیراز بر چه اساسی به دست می‌آید پس با ما همراه باشید تا نحوه به دست آوردن قیمت باتری ماشین را توضیح دهم:

اگر باطری فرسوده یا داغی را پس از نصب باتری جدید، به کارشناسان تحویل دهید، قیمت باطری ماشین شما، بر اساس یکی از سه حالت زیر مشخص می‌شود: آمپر باطری کهنه از باتری نو پایین‌تر است. در این حالت، هزینۀ نهایی شما طبق فرمول زیر محاسبه می‌شود: (اختلاف آمپر × هزینه آمپر اضافی) + قیمت باتری نو. ولی اگر باتری خودروتان به‌سرقت رفته است، و یا به هر دلیلی نمی‌خواهید آن را تحویل دهید، قیمت باطری خودرو برایتان، این‌طور محاسبه می‌شود:

(کل آمپر درخواستی × هزینه آمپر اضافی) + قیمت باتری نو

قیمت باطری ماشین در شیراز  با نازلترین هزینه مقرون بصرفه در بخش امداد باطری شیراز ایمان امداد آماده ارائه خدمات می باشد.اگر قصد خرید باطری ماشین در شیراز را دارید و در خصوص قیمت باطری ماشین در شیراز  سوال دارید و یا قصد تعویض باتری در محل شیراز را دارید ، اما ابتدا نیاز هست که از قیمت باطری ماشین در شیراز مطلع شوید ، کافی است با شماره ۰۹۱۷۲۰۰۲۶۲۲تماس بگیرید.کارشناسان ما در حضور شما می باشند تا در صورت هرگونه سوال به شما مشاوره رایگان دهند.

خدمات امداد باتری در شیراز در ایمان امداد را می توانید در شهرهای استان فارس نیز درخواست دهید. امداد باطری شیراز علاوه بر سرویس دهی در شیراز به ارائه سرویس در انواع شهرهای ایران به خصوص شهرهای جنوبی میپردازد. این شهر ها عبارتند از: 

امداد باطری در کازرون

امداد باطری در گچساران

امداد باطری در نوراباد

امداد باطری در بوشهر

امداد باطری در برازجان

امداد باطری در ابرکوه

امداد باطری در اباده

امداد باطری در جم

امداد باطری در عسلویه

امداد باطری در لامرد

امداد باطری در گله دار

امداد باطری در مهر

امداد باطری در گناوه

امداد باطری در دیلم

امداد باطری در یاسوج

امداد باطری در مرودشت

امداد باطری در نی ریز

امداد باطری در فسا

 

باطری فروشی شیراز , شیراز باتری تعاونی شیراز , امداد باتری شیراز , فروشگاه اینترنتی باتری خودرو در شیراز , باتری ماشین شیراز نمایندگی باتری نیرو گستران خراسان در شیراز , عمده فروشی باطری در شیراز , اورژانس باطری شیراز , باتری اقساطی شیراز , نمایندگی صبا باتری شیراز , باطری سازی شیراز

 

 

 

همراه :09172002622

 

 

آدرس: شیراز، بلوار امیرکبیر، بعد از پلیس راه بوشهر، امداد خودرو ایمان امداد

نقشه ما

 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید