امداد خودرو جاده ای شیراز

09172002622

امداد خودرو جاده ای شیراز به صورت 24 ساعت شبانه روزی می باشد برای خودرو خرابی و مشکل در جاده بوجد می آید در صورت بروز مشکل می توانید با شماره تماس امدادخودرو جاده ای شیراز تماس بگیرید.

از مهم ترین و پیچیده ترین مشکل می توان تصادف جاده ای که نیاز به کمک دارد نام برد و مشکلات دیگر جاده ای مثل تمام کردن سوخت و نرسیدن به پمپ سوخت بعدی، یا اگر باطری از کار بیفتد، باطری به باطری و در صورت خرابی لاستیک ها و پنچر گیری امری ضرری است ک امداد خودرو شیراز انجام می دهد

در صورتی که کاری ازدست امداد گر و فرد متخصص بر نمی یاد خدمات دیگر امداد خودرو جاده ای شیراز یدک کشی است. خودرو را حمل و به تعمیر گاه تخصصی می برند.

 

 شماره امداد خودرو جاده ای شیراز

09172002622

برای دریافت شماره امداد خودرو جاده ای شما هم می توانید از طریق سایت ایمان امداد این در خواست داشته باشید یا از طریق شماره 09172002622 تماس مستقیم داشته باشید این امدادخودروشیراز یکی از امدا دخودرو های است که در این حوزه فعالیت میکند.

 امداد ایران خودرو شیراز , امداد کرمان موتور شیراز , امداد مدیران خودرو شیراز , امداد سایپا شیراز , امداد هیوندا شیراز , امداد کیا شیراز , امداد تویوتا شیراز , امداد ماشین چینی شیراز 

 

همراه :09172002622

 

 

آدرس: شیراز، بلوار امیرکبیر، بعد از پلیس راه بوشهر، امداد خودرو شیراز مهر

نقشه ما

 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید