امداد باطری شیراز

09172002622

یکی از بدترین اتفاقاتی که ممکن است در هنگام رانندگی رخ دهد، از کار افتادن باتری خودرو است. اگر باطری خودرو را زود به زود چک نکنید و از سالم بودن آن اطمینان نیابید، بدون شک در هنگام رانندگی با مشکل مواجه شده و نیاز به امداد باطری پیدا می کنید. امداد باتری می تواند مواردی از جمله تعمیر و یا تعویض باطری را به انجام برساند.

باتری خودرو نیز همانند بسیاری از کالاهای دیگر عمر مفید محدودی دارد و با سپری شدن این عمر مفید باید نسبت به تعویض آن اقدام نمود. در غیر این صورت ممکن است آثار زیانبار و غیر قابل جبرانی را به بار بیاورد.

ایمان امداد یکی از بهترین شرکت های امداد خودرو در شیراز متخصص در حمل خودرو، امداد خودرو، یدک کش و خودرو بر در شیراز به خدمات امداد باطری نیز برای همشهریان و هم استانی های خود می پردازد.

خدمات امداد باتری در شیراز در ایمان امداد را می توانید در شهرهای استان فارس نیز درخواست دهید. از جمله:

امداد باطری در کازرون

امداد باطری در گچساران

امداد باطری در نوراباد

امداد باطری در بوشهر

امداد باطری در برازجان

امداد باطری در ابرکوه

امداد باطری در اباده

امداد باطری در جم

امداد باطری در عسلویه

امداد باطری در لامرد

امداد باطری در گله دار

امداد باطری در مهر

امداد باطری در گناوه

امداد باطری در دیلم

امداد باطری در یاسوج

امداد باطری در مرودشت

امداد باطری در نی ریز

امداد باطری در فسا

 

 

تعویض باتری در محل شیراز

09172002622

تعویض باتری خودرو یکی از اقدامات مهمی است که برای هر خودرویی باید انجام داد. بسیاری از افراد تصور می کنند که این کار یعنی تعویض باتری خودرو باید حتما در تعمیرگاه های مکانیکی خودرو انجام شود. اما واقعیت این است که تعویض باطری کار سختی نیست و به راحتی می توانید آن را در منزل خود انجام دهید. در حقیقت یکی از ساده ترین کارهای فنی خودرو تعویض باتری است. امداد خودرو شیراز، در هنگام نیاز به سرعت به شما کمک خواهد کرد تا مشکل باتری خودروی شما را برطرف سازد.

 

 

قیمت باطری ماشین در شیراز

09172002622

به طور متوسط باطری عمری حدود 2 سال یا 40،000 کیلومتر دارد. البته هر کدام از این موارد که زودتر فرا برسد باطری نیاز به تعویض خواهد داشت. اما از آنجاییکه عموم افراد در سال حدود 20،000 کیلومتر با خودرو رانندگی میکنند، بعد از 2 سال باطری، نیاز به تعویض پیدا خواهد کرد.

 

باطری فروشی شیراز , شیراز باتری تعاونی شیراز , امداد باتری شیراز , فروشگاه اینترنتی باتری خودرو در شیراز , باتری ماشین شیرا نمایندگی باتری نیرو گستران خراسان در شیراز , عمده فروشی باطری در شیرازاورژانس باطری شیراز , باتری اقساطی شیراز , نمایندگی صبا باتری شیراز , قیمت باطری ماشین در شیراز , باطری سازی شیرازتعویض باتری ماشین در محل شیراز

 

همراه :09172002622

 

 

آدرس: شیراز، بلوار امیرکبیر، بعد از پلیس راه بوشهر، امداد خودرو شیراز مهر

نقشه ما

 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید